Замовити дзвінок

 

Компанія «КАТРОНІК» спеціалізується на постачанні високоякісного медичного обладнання та виробів медичного призначення для лікувальних установ України. На сьогоднішній день компанія «КАТРОНІК» є дистриб'ютором провідних світових виробників медичної техніки та іншої медичної продукції.

За невеликий проміжок часу ми зарекомендували себе як надійна, відповідальна та орієнтована на довгострокове стабільне співробітництво компанія. Наш колектив не зупиняється на здобутих результатах та у своїй роботі намагається враховувати мінливі тенденції сьогоднішнього ринку, потреби пацієнтів, лікарів і системи охорони здоров'я в цілому в інноваційних сучасних медичних виробах якісного виробництва. Здійснюючи постійний моніторинг нововведень та інновацій в медичній галузі, ми розширюємо асортимент медичної продукції, що дозволяє максимально повно задовольнити потреби сучасної охорони здоров'я. Ми пропонуємо обладнання та витратні матеріали для діагностики, лікування та реабілітації світового рівня за доступними цінами. Колектив компанії відповідально ставиться до своєї роботи, починаючи з консультацій та прийняття замовлення, вчасного постачання медичного обладнання та виробів медичного призначення, швидкого та якісного гарантійного сервісу, післягарантійного сервісного обслуговування та ремонту медичної техніки високого класу протягом всього терміну експлуатації обладнання.

Стратегія розвитку компанії спирається на довгострокове, партнерське співробітництво з кожним замовником та партнером. Наша компанія прагне до ефективного управління робочими процесами, усвідомлюючи відповідальність за свою роботу, ми прагнемо постійно покращувати і вдосконалювати свою діяльність.

 

 

Запит на товар

Замовити дзвінок

Дякуємо

Наші менеджери зв'яжуться
з Вами найближчим часом